Vaikimisi on sõrmejäljelugeja seadistatud niimoodi, et töötaja peab valima Alusta ja Lõpeta vahel tööd alustades/lõpetades.

Vahel võib aga mugavam olla kui töötaja saab lihtsalt tööd alustada/lõpetada ilma midagi valimata.


Selleks peab esiteks Wemply's ära muutma sõrmejäljelugejate kasutamisviisi. Seadista -> Seaded -> Üldised seaded on säte Vali automaatselt kas tegemist on tööaja alguse või lõpuga sõrmejäljelugejas. Lülita see seade sisse ning salvesta seaded.

Nüüd sünkroniseerivad kõik sõrmejäljelugejad omale uue seade sisse ning sõrmejäljelugejast automaatselt kaob ära Alusta ja Lõpeta valikud ning jääb ainult Registreeri valik.

(PS! Kui lugeja ise ei sünkroniseeri sätet minuti jooksul sisse, mine Seadista -> Sõrmejäljelugejad ning vajuta Sünkroniseeri nuppu ja käivitatakse kohene seadete sünkroniseerimine)

Tüütu on aga see, et töötaja peab ikka vajutama peale tööaja alustamist/lõpetamist M/OK nuppu, et registreerida tööaeg. Et see automaatselt toimiks, tuleb sõrmejäljelugeja sätteid muuta lugejast endast. Muudatuse saab teha järgmiselt:

1) Sisene menüüsse

2) Vali Personalize

3) Vali Punch State Options

4) Punch State Mode valikuks muuda Auto Mode (algselt on selleks Manual Mode)

5) Punch State Required lülita välja

6) Välju menüüst


Boonusülesanne, mis on maitse asi:

1) Sisene menüüsse

2) Vali Personalize

3) Vali User Interface

4) Keri lõppu ja vali Main Screen Style valikuks Style 1

5) Välju menüüst

Ekraanikuva on nüüd kenam ja näitab kella ka suurelt valiku asemel.

Kui nüüd kõik korrektselt sai tehtud, saab registreerida tööaega sõrmejäljelugejas lihtsalt kiipi/sõrmejälge registreerides ilma, et ühtegi nuppu peaks ekstra vajutama.