Tööajagraafiku liik “Graafik”

Tööajagraafiku liik „Graafik“ võimaldab planeerida töötaja tööd ilma palgaarvestust mõjutamata, s.t. kõik sinna pandud tunnid/vahetused/puudumised ei lähe töötundide ja puhkuste tabelitesse. Seda saab kasutada planeerimiseks ja töötajatele graafiku edastamiseks, et töötajad teaksid, millal nad tööl peavad olema ja mida tegema.

Näiteks alumisel joonisel on planeeritud Mare tööd ja määratud septembri esimesele nädalale millisel objektil ja mitu tundi Mare peab töötama septembri esimesel nädalal.

 

Kui nüüd Mare logib sisse oma Wemply kasutajasse, näeb ta oma kalendris, mis me talle planeerinud oleme ja saab sellele vastavalt tööle minna.

 

 

 

 

Tööajagraafiku liik “Reaalne”

Tööajagraafiku liik „Reaalne“ kajastab töötaja päriselt tehtud tööd. Kaua ta iga päev töötas, kus ta töötas ja millal puudus. Siia tulevad kokku kõik päris tööajad – telefonirakendusest, sõrmejäljelugejast, jne. Kõik sinna graafiku lisatud töötunnid lähevad ka palgaarvestusse.

Kui Mare vaatab oma tööaegade tabelit, näeb ta kõiki reaalses graafikus kajastatavaid tööaegu.

 

Tööajagraafiku liik “Võrdlev”

Tööajagraafiku liik „Võrdlev“ võimaldab võrrelda planeeritut reaalselt välja kukkunuga. Ehk võrdleb lihtsalt „Graafik“ tüüpi „Reaalne“ tüübiga.

Võrdlev graafik toob välja punaselt, kui töötaja oleks tööl pidanud olema, aga ei tulnud kohale. Rohelised on tööajad, mis Marele planeeriti ja mis ta ka ära tegi. Kollaselt on tööajad, mida Marele ei planeeritud, aga ta ikka tuli kohale.